Registrovaní – 2016

Mehrflächenturnier (TSC Allegro Kottingbrunn) 24.9.2016
Partner partnerka kategória miesto
Jucha Igor Juchová Ľudmila Senior II B STT 3/6
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Senior III D STT 6/10
Bundesländercup Wien (TSC Aktiv) 18.6.2016
Partner partnerka kategória miesto
Anderle Ján Anderleová Jana Senior III C STT 3/11
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Senior III D STT 3/9
Aksamit Marian Aksamitová Renáta Senior II D STT 6/10
Cena SVČ a města Hodonína 4.6.2016
Partner partnerka kategória miesto
Medveď Miroslav Machánová Gabriela Senior I D STT 5/5
Medveď Miroslav Machánová Gabriela „Senior I D LAT" 6/6
Bundesländercup Steiermark (TSC Forum Graz) 4.6.2016
Partner partnerka kategória miesto
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Senior III D STT 8/11
Zajíček Milan Zajíčková Marcela „Senior II D STT" 13/18
Pohár starostu MČ Bratislava - Ružinov 22.5.2016
Partner partnerka kategória miesto
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Senior III D STT 2/4
Slodička Ján Slodičková Mária „Senior III D STT" 4/4
Aksamit Marian Aksamitová Renáta „Senior II D STT" 1/4
Slodička Ján Slodičková Mária „Senior II D STT" 4/4
O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT (Spytihněv u Zlína) 8.5.2016
Partner partnerka kategória miesto
Zajíček Milan Zajíčková Marcela Senior III D STT 4/4
Medveď Miroslav Machánová Gabriela Senior I D STT 7-8/10
Medveď Miroslav Machánová Gabriela Senior I D LAT 11/11
Weißer Hof 2016 (Klosterneuburg) 24.4.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" Senior III D STT 5/11
#8222;Medveď Miroslav" #8222;Machánová Gabriela" „Senior I D STT" 7-8/12
#8222;Medveď Miroslav" #8222;Machánová Gabriela" „Senior I D LAT" 7/8
Weißer Hof 2016 (Klosterneuburg) 23.4.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Anderle Ján" #8222;Anderleová Jana" Senior III C STT 3/12
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" „Senior II C STT" 6/16
#8222;Aksamit Marian" #8222;Aksamitová Renáta" „Senior II D STT" 13/22
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior III D STT" 6/9
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior II D STT" 22/22
#8222;Medveď Miroslav" #8222;Machánová Gabriela" „Senior I D STT" 6/10
#8222;Medveď Miroslav" #8222;Machánová Gabriela" „Senior I D LAT" 4/6
Majstrovstvá SR v STT - Levice 19.3.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior I+II STT 2/8
#8222;Turinič Ľubomír" #8222;Turiničová Ľubica" „Senior III+IV STT" 4/7
#8222;Sedláček Vendelín" #8222;Sedláčková Mária" „Senior III+IV STT" 6/7
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior III+IV STT" 7/7
17. TanzSport-Event Oberpullendorf 06.03.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior II B-S STT 2/11
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" Senior II C STT 11-12/13
#8222;Sedláček Vendelín" #8222;Sedláčková Mária" Senior III B STT 6/6
16. TanzSport-Event Oberpullendorf 05.03.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" Senior III D STT 3/12
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" Senior II C STT 1/9
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior II A STT 1/9
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior II B-S STT 2/11
Fotky
Bundesländercup Niederösterreich UTSS Raiffeisenbank Gänserndorf 20.2.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior II A STT 1/12
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior II D STT" 12/21
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior III D STT" 6/9
#8222;Slodička Ján" #8222;Slodičková Mária" „Senior II D STT" 21/21
#8222;Slodička Ján" #8222;Slodičková Mária" „Senior III D STT" 9/9
#8222;Turinič Ľubomír" #8222;Turiničová Ľubica" „Senior III B STT" 8/8
Neujahrsturnier UTSC KeepSwinging Langenzersdorf (Korneuburg) 10.1.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" Senior II C STT 9/13
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" „Senior I C STT" 5/7
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior II D STT" 12/12
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior III D STT" 5/7
Neujahrsturnier UTSC KeepSwinging Langenzersdorf (Korneuburg) 9.1.2016
Partner partnerka kategória miesto
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior II A STT 1/13
#8222;Pupík Rastislav" #8222;Mlynčárová Henrieta" Senior I A STT 1/6
#8222;Aksamit Marian" #8222;Aksamitová Renáta" „Senior II D STT" 5/15
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior II D STT" 13/15
#8222;Zajíček Milan" #8222;Zajíčková Marcela" „Senior III D STT" 7/7
#8222;Anderle Ján" #8222;Anderleová Jana" Senior III C STT 5/12
#8222;Sedláček Vendelín" #8222;Sedláčková Mária" „Senior III B STT" 4/4
#8222;Jucha Igor" #8222;Juchová Ľudmila" „Senior II C STT" 9/13
Fotky

Comments are closed.