O nás

TANEČNÁ ŠKOLA GALA

Založená ako samostatný subjekt v roku 1989 sa už vyše 20 rokov rozvíja pod vedením skúseného tanečného lekora pána RNDr. Ladislava Mrvu, ktorý patrí medzi uznávaných medzinárodných rozhodcov. Skúsenosti, ktoré počas svojej kariéry získal, sa už niekoľko rokov snaží predať ďalej aj vďaka tanečným kurzom, ktoré pre veľký záujem otvára až 3x do roka. Tieto kurzy sú určené pre všetkých – cez mládež až po seniorov – ktorí majú záujem sa či už zdokonaliť v tancovaní, alebo začať úplne od začiatku. Je výhodou, ak sa na kurzy prihlásia záujemci v pároch, ale môžu sa prihlásiť aj jednotlivci, s nádejou, že „dostanú“ tanečných partnerov počas prihlasovacieho obdobia alebo na prvej lekcii.

Kurzy sa konajú v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici 21 každý pondelok a utorok, popoludní, podvečer až večer. Na ne nadväzujú pokračovacie kurzy, ale v prípade záujmu si je možné dohodnúť aj individuálne tanečné lekcie, ktoré sa zväčša konajú v našom tanečnom klube v DK Lúky V na Vígľašskej 1, 851 07 Bratislava. Takýto individuálny typ výuky je napríklad najviac obľúbený medzi svadobčanmi, pretože čas je v podstate šitý na mieru pre zákazníka.
Našou politikou je ľudský prístup a hlavne ukázať, že tanec, to nie je len šport, ale aj perfektný relax a hlavne zábava 🙂

Ak si chcete urobiť predstavu o atmosfére na našich tanečných kurzoch, kliknite na sekciu „Fotografie“ kde priamo uvidíte ako to na kurzoch „chodí“, v akom komfortnom prostredí Strediska kultúry na Vajnorskej ulici si môžete aj Vy osvojovať úžasné tajomstvá tanečného umenia…

Vyučované tance
Štandard: Anglický valčík, Viedenský valčík, Tango, Foxtrot
Latina: Cha-cha, Samba, Rumba, Jive, Paso doble
Iné: Polka, Čardáš, Salsa, Blues, Mazurka, Twist, Charleston, Letkiss, Rock’n’roll

Pre tanečné páry, ktoré chcú súťažiť, existuje Slovenský zväz tanečného športu (SZTŠ) ako športová organizácia začlenená do športových organizácií na Slovensku. Preto Tanečná škola GALA pre športové páry vytvorila GALA Dance ClubGALA Senior Dance Club.

GALA DANCE CLUB

Tanečno-športový klub založený v roku 1992 so zameraním na tanečné páry. Tréningový proces prebieha takmer každý deň, je zabezpečený profesionálnymi trénermi. Počas víkendov sa páry zúčastňujú športových súťaží doma i v zahraničí. Športové páry dosahujú na súťažiach výborné výsledky, medzi ktoré patria aj tituly Majstrov Slovenska v štandardných a latinsko-amerických tancoch.

GALA SENIOR DANCE CLUB

Združuje tanečné páry od 35 rokov v kategórii Senior-I, od 45 rokov v kategórii Senior-II a od 55 rokov v kategórii Senior-III. Seniorské páry majú tréning 2x týždenne a tie najlepšie sa zúčastňujú športových súťaží doma i v zahraničí.

 

Pridaj komentár