Tanečné kurzy

Tanečná škola GALA ponúka kurzy pre takmer všetky vekové kategórie, od mládeže až po seniorov. Tieto kurzy sú určené pre všetkých, ktorí sa majú záujem či už zdokonaliť v spoločenských tancoch, alebo začať úplne od začiatku. Je výhodou, ak sa na kurzy prihlásia záujemci v pároch, ale môžu sa prihlásiť aj jednotlivci, s nádejou, že „dostanú“ tanečných partnerov počas prihlasovacieho obdobia alebo na prvej lekcii.

Kurzy sa konajú v Stredisku kultúry na Vajnorskej ulici 21 každý pondelok a utorok, popoludní, podvečer až večer. Na ne nadväzujú pokračovacie kurzy, ale v prípade záujmu si je možné dohodnúť aj individuálne tanečné lekcie, ktoré sa zväčša konajú v našom tanečnom klube v DK Lúky V na Vígľašskej 1, 851 07 Bratislava. Takýto individuálny typ výuky je napríklad najviac obľúbený medzi svadobčanmi, pretože čas je v podstate šitý na mieru pre zákazníka.
Našou politikou je ľudský prístup a hlavne ukázať, že tanec, to nie je len šport, ale aj perfektný relax a hlavne zábava 🙂

Ak si chcete urobiť predstavu o atmosfére na našich tanečných kurzoch, kliknite na sekciu „Fotografie“ kde priamo uvidíte ako to na kurzoch „chodí“, v akom komfortnom prostredí Strediska kultúry na Vajnorskej ulici si môžete aj Vy osvojovať úžasné tajomstvá tanečného umenia…

Vyučované tance
Štandard: Anglický valčík, Viedenský valčík, Tango, Foxtrot
Latina: Cha-cha, Samba, Rumba, Jive, Paso doble
Iné: Polka, Čardáš, Salsa, Blues, Mazurka, Twist, Charleston, Letkiss, Rock’n’roll

Dress Code
Páni ideálne nohavice a košeľa, poltopánky – kravata určite neuberie na dojme ;) . Dámy sukňa (čím voľnejšia, tým lepšia – kvôli pohybu) a blúzka/tričko alebo šaty. Topánky na cca 5cm opätku, plná špička (bezpečnosť prstov – páni sú šikovní, ale predsa… :P ). Hlavne, aby Ste sa cítili pohodlne, nič Vás neťahalo, netlačilo, topánky neškreli.

Comments are closed.